Sveiki,

Esu Diana, trijų nuostabių dukryčių mama, kartu ir kūrybinga bei veikli asmenybė. Nuolatos noriu kažka kurti įdomaus, kitokio negu yra kitur - ir nesvarbu ar tai kažkokia nauja veikla su vaikais, ar naujas apželdinimo projektas prie namų, o gal interjero detalių kūrimas.

Viskas prasidėjo nuo mūsų naujųjų namų įrengimo - viską norėjome padaryti taip, kad jaustumėmes namuose puikiai. Ieškojome įvairių interjero detalių, kad viskas būtų spalviškai suderinta ir kartu atrodytų prabangiai už prieinamą kainą. Viską darėm nuosekliai, derindami eigą su dizainere. Mūsų namuose dominuoja pasteliniai tonai ir supratome, kad norisi daugiau ryškių detalių - pagalvėlių, pledų, įdomesnių vazonų, indų ir t.t. Įkuriau elektroninę parduotuvę, kurioje galima rasti įdomių ir stilingų detalių namams.

Čia rasite ir mano pačios kurtus dirbinius iš betono ir jesmonito. Man labai patinka kurti šiuos gaminius, įdedu į juos daug meilės ir energijos - tikiuosi, kad ir jūsų namus papuoš ir įneš savitumo.

Labai laukiu žinučių, kokių prekių norėtumėte savo namams - tiek rankų darbo, tiek gaminamų gamyklose, kad galėčiau jums pasiūlyti kuo platesnį asortimentą produktų, kokių jums norėtųsi.

Su geriausiais linkėjimais, Diana